O firmie:


Telefon: 61 842 35 46

Strona: https://www.rehabloch.pl/

Nazwa: REHA BŁOCH

Adres: Szarych Szeregów 25

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-462
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma dostarcza swoim nowym i stałym klientom wysokiej jakości, nowoczesny asortyment usprawniający życie osób niepełnosprawnych i starszych, a także ich bliskim i opiekunom. Przedsiębiorstwo korzysta wyłączenie ze sprawdzonych komponentów oraz nieustannie udoskonala stosowane rozwiązania.

Klienci doceniają doradztwo oraz pomoc w trakcie składania zamówienia. Kupujący mogą liczyć również na wsparcie w rozwiązaniu ewentualnych problemów z montażem czy używaniem dostarczonego sprzętu. Na stronie internetowej rehabloch.pl odwiedzający mają możliwość zapoznania się z aktualnym asortymentem, opisem i zdjęciami każdego urządzenia.

Jednym z najchętniej kupowanych produktów jest obecnie podnośnik do wanny dla niepełnosprawnych, który przydaje się podczas kąpieli osób o bardzo ograniczonej mobilności. Krzesełko można z łatwością rozłożyć, złożyć, a po użyciu schować, by nie zajmowało wiele miejsca i nie przeszkadzało innym. Podnośnik wyposażony jest w stopki zapobiegające przesuwaniu się w trakcie mycia.

Data dodania: 14-12-2022

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Dialekt Group Sp. z o o. Sp. k.

Poznań

Kominki Mikołajczak

Poznań

Brameks

Poznań