O firmie:


Telefon: 886 610 270

Strona: https://www.sklep.hydron.com.pl/

Nazwa: HYDRON hydraulika siłowa Mariusz Sząszor

Adres: Wodociągowa 1a

Miejscowość: Złotów

Kod pocztowy: 77-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Sklep działający pod adresem sklep.hydron.com.pl oferuje swoim klientom najwyższej jakości elementy złączne hydrauliki siłowej niskiego oraz wysokiego ciśnienia. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera produkty pochodzące od renomowanych dostawców, między innymi marki Semperit, Cast, Enerpac, Uniflex.

W ofercie znajduje się wakuometr glicerynowy przeznaczony do wykonywania pomiaru podciśnienia. Sprzęt jest wyjątkowo precyzyjny, doskonale sprawdzi się w instalacjach klimatyzacyjnych, chłodniczych czy pompach ciepła. W zależności od indywidualnych preferencji klienci mogą nabyć manometry dolne, tylne, suche, tablicowe oraz niezbędne akcesoria, np. przyłącza pomiarowe, złączki, przewody, osłony gumowe, uchwyty do mocowania. Wszystkie artykuły zostały wyprodukowane z porządnych materiałów z dbałością o detale, więc z pewnością będą dobrze służyć przez długi czas.

Przedsiębiorstwo szybko realizuje zamówienia i oferuje również profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze odpowiednich produktów.

Data dodania: 18-10-2022

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Dialekt Group Sp. z o o. Sp. k.

Poznań

Kominki Mikołajczak

Poznań

Brameks

Poznań