O firmie:


Telefon: +48 77 417 05 07

Strona: https://www.orome.pl/

Nazwa: OROME SC

Adres: Pułaskiego 17

Miejscowość: Kluczbork

Kod pocztowy: 46-200








Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Opis:


Budowa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle wydaje się zagadnieniem, które rozumie wąskie grono specjalistów. Jednak znacznie więcej osób na co dzień korzysta z dużego sprzętu i oczekuje, że będzie on działał bez zarzutu. Właśnie dlatego wszelkie fabryki i hale przemysłowe należy wyposażać w możliwie najlepsze rozwiązania.

Firma Orome dostarcza między innymi siłowniki hydrauliczne, które służą do konwersji energii potencjalnej cieczy w energię mechaniczną. Upraszczając, wtłaczana ciecz działa na tłok, wprawiając urządzenie w ruch. Siłowniki stosuje się w kopalniach, ale i dźwigach, koparkach czy ładownikach.

Rozwiązania oferowane przez wspomnianą firmę cechują się imponującą nośnością, praktyczną lekkością, kompaktowymi wymiarami i bardzo dobrą wydajnością. Przedsiębiorstwo dostarcza nie tylko siłowniki, ale również niezbędne akcesoria i części, które pozwalają dopasować technologię do konkretnego przeznaczenia. Korzystna cena i doskonała obsługa również są argumentami, które trafiają do klientów z całej Polski.

Data dodania: 20-11-2019

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:



"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Głubczyce

HSI Sp. z o.o.

Opole