O firmie:


Telefon: 601 70 58 63

Strona: http://www.podokienniki-ceramix.pl/

Nazwa: Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"

Adres: Mostowa 12a

Miejscowość: Wrocław-Szymanów

Kod pocztowy: 51-180
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wymiana okien często wiąże się z demontażem starych parapetów. Miłośnicy zwierząt powinni wziąć to pod uwagę przy wyborze odpowiedniej okleiny. Parapety wewnętrzne MDF cechują się dużą odpornością na zarysowania, co ma istotne znaczenie w przypadku osób, które posiadają w domu kota. W zależności od preferencji okleina może być matowa lub z połyskiem, a szeroki wybór kolorów sprawi, że będzie ją można bez problemu dopasować do okna.

MDF jest drewnopochodnym materiałem pokrytym laminatem lub fornirem. Takie płyty są często stosowane w przemyśle meblarskim jako alternatywa dla drewna. W przypadku parapetów okleina zachowuje te same właściwości, a także estetyczny wygląd.

Firma Ceramix od lat dba o zadowolenie klientów, oferując im produkty wysokiej jakości. Proponowane przez nich parapety zachwycą zainteresowanych eleganckim wykończeniem, jak i krótkim czasem oczekiwania na montaż. Ma to istotne znaczenie w przypadku przedłużających się prac remontowych w bloku, kiedy trzeba liczyć się z innymi mieszkańcami budynku.

Data dodania: 26-02-2019

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Wrocław

Adwebia

Kalna

Kancelaria Adwokacka Agata Jacewicz

Legnica